Obchodně-technický zástupce pro oblast dronů

Co vás čeká?

  1. Obchodník

    • Vyhledávání obchodních příležitostí: Aktivní identifikace a oslovování potenciálních klientů v přiděleném regionu, s cílem rozšiřovat naši zákaznickou základnu.
    • Budování vztahů: Vytváření a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky, porozumění jejich potřebám a nabízení řešení na míru.
    • Prezentace produktů a služeb: Příprava a provádění prezentací pro klienty, které zdůrazňují výhody našich produktů a služeb v oblasti dronů.
  2. Operátor dronu
    • Provozování dronů: Ovládání dronů pro účely monitoringu, inspekcí a fotografování, s důrazem na kvalitu a efektivitu.
    • Dodržování legislativy: Zajištění souladu s platnými předpisy a standardy v oblasti provozu dronů, včetně zabezpečení potřebných povolení a certifikací.
    • Údržba a kontrola dronů: Provádění pravidelných kontrol a údržby dronů, zajištění jejich funkčnosti a bezpečnosti.
  3. Lektor
    • Vedení školení: Organizace a vedení školení a workshopů pro zaměstnance a zákazníky zaměřených na ovládání dronů a jejich aplikace. V době zapracování bude realizován adaptační proces, pod odborným vedením, v součinnosti a s maximální odbornou i lidskou podporou kolegů.
    • Příprava výukových materiálů: Spolupráce na vytváření didaktických materiálů, které pomohou účastníkům lépe porozumět technologiím a metodám používaným v oboru dronů.
    • Podpora účastníků: Poskytování individuální podpory a poradenství účastníkům školení při osvojování nových dovedností a technik.
  4. Regionální zástupce
    • Působení jako klíčový kontakt: Zastupování společnosti v daném regionu a fungování jako první kontakt pro zákazníky.
    • Monitorování trhu: Pravidelný sběr a analýza informací o trhu a konkurenci, identifikace trendů a nových příležitostí.
    • Spolupráce s marketingem a obchodem: Úzká spolupráce s marketing/obchod oddělením na rozvoji strategických kampaní a propagaci produktů.

Co nabízíme:

  • Atraktivní základní mzda s možností odměn a bonusového systému na základě
    dosažených cílů. Pro rok 2025 začínáme na 44 tis. Kč s možností dosáhnout na příjem okolo 80 tis. Kč
    plus, včetně provizí.
  • Možnost flexibilní pracovní doby a práce z domova, což podporuje rovnováhu mezi
    pracovním a osoním životem.
  • Příležitosti k dalšímu profesnímu rozvoji a školením v oblasti nových technologií, prodeje
    a lektorství. Možnost zapojení i do projektů VaV ve spolupráci s VŠ, to za podpory EU.
  • Práci v přátelském a inspirativním kolektivu, který vás podpoří v rozvoji vašich
    dovedností a kariéry.

Co od vás očekáváme:

  • Zájem a překonání vlastní obavy, které budeme společně směřovat k Vašemu dalšímu rozvoji
    nových kompetencí, jak pracovních, tak individuálních – následné zkušenosti: Prokazatelné

    zkušenosti v oblasti prodeje, operace s drony a lektorství Vám předáme během naší vzájemné
    spolupráce. Praxe v podobné pozici je výhodou.

  • Oprávnění k provozování dronů dle platné legislativy a ochota se dále vzdělávat v této
    oblasti je na našich bedrech. Vás kolegové provedou celým procesem, jak se stát certifikovaným
    pilotem a obstát i jako operátor dronu.
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti, schopnost efektivně
    oslovit a přesvědčit různé cílové skupiny s Vámi budeme rozvíjet.
  • Samostatnost, schopnost řešit problémy a orientaci na výsledky.
  • Řidičský průkaz sk. B je výhodou, nikoliv podmínkou. Plus ochota cestovat v rámci
    regionu