Operátor dronu a lektor

Naše společnosti Eurosecur a Recourse s projektem „DRONIM“, leader v oblasti dronových
technologií a inovativních řešení, hledá motivovaného a talentovaného jednotlivce na pozici
operátora dronu a lektora.

Náplň práce

provozování dronů
dodržování legislativy
údržba a kontrola dronů
vedení školení
příprava výukových materiálů
podpora účastníkům

Koho hledáme?

Jste fanoušek technologií a chcete, aby se stala Vaše práce Vašim koníčkem?
Rád se učíš novým věcem?
Nedělá ti problém prezentace nabytých znalostí a zkušeností?

Odpověděl/a sis kladně pouze na jednu z uvedených otázek? Nevadí! Vše tě naučíme!

Co od tebe očekáváme

Proaktivita, samostatnost, schopnost řešit problémy a orientace na výsledky
Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu, řidičský průkaz sk. B výhodou, nikoliv podmínkou.
Komunikační dovednosti, prezentační dovednosti
Oprávnění k provozování dronů (zajistíme ti veškerou potřebnou certifikaci)

Nabízíme

Spolupráci se stabilními společnostmi
Práce na živnostenský list (IČO)
Výdělek od 44.000 Kč – 80.000 Kč
Možnost flexibilní pracovní doby a práce z domova
Možnost vzdělávání v oblasti technologií, prodeje a lektorství
Výcvik a školení na pilota dronu zdarma
Podporující pracovní prostředí

Pozice vhodná pro učitele i učitelky. Hlásíme se k principům sociálního podniku a máme zkušenost v tomto oboru s integrací a podporou spolupráce s lidmi s handicapem.

Pokud máte zájem o tuto pracovní příležitost, zašlete nám svůj životopis na email personalni@eurosecur.cz. Telefonní kontakt 770 129 766.
Nezmeškejte tuto příležitost stát se součástí našeho týmu a přispět k rozvoji inovativních řešení v oblasti dronů!